Prague Ice cream festival: Festival všech milovníků zmrzliny

Dne 17. června 2018 se na pražském Výstavišti konal již čtvrtý ročník Prague Ice Cream festivalu. Pro návštěvníky bylo připraveno nespočet stánků, které nabízely roztodivné druhy zmrzlin a byl také připraven bohatý doprovodný program.

Mezi hlavními vystavovateli byli například Agro-la, Amato, Božský kopeček TF, Creme de la Creme, Do klína, Farma u Sv. Anny, Fresca Paleta, Fruitisimo, Hollandia, Ice Roll, Ice’n’Go, Juicee, Karkadé, Kozí farma Vizovice, Let’s roll, Matcha tea, Parlor, Puro, Rolls Bros, Rolovaná zmrzlina, Smile Waffle, Sofee Ambiente, Sushi house, U moučků a Waffle Room. Nabídku zmrzliny doplňovaly stánky s drobným občerstvením, cukrovou vatou a limonádou nebo například nabídkou alkoholických koktejlů.

A pokud návštěvníci zrovna neochutnávali zmrzlinu, mohli se zaposlouchat do hudby, která hrála, či pozorovat kouzelníka jak předvádí své triky, či se zúčastnit různých soutěží. Na pódiu hned u Průmyslového paláce probíhal po celý den bohatý doprovodný program.

Návštěvníci mohli shlédnout kouzelnické představení Radka a Simony, kteří produkují pod společným jménem Magic Duo. Hned krátce po poledni návštěvníky potěšila zpěvačka Aiko. V odpoledních hodinách vystoupili žáci z taneční školy Ivy Langerové, Red Roses. Po celý den bylo možno sledovat výrobu zmrzliny od firmy ME3 a probíhaly různé soutěže.

I naši nejmenší si zde přišli na své. Speciálně pro ně zde byl připraven skákací hrad a malování na obličej. Ti starší si zase mohli vyzkoušet tetování na banán a vyhrát hodnotné ceny v soutěži o nejlepší banánovou kérku.

Musím tedy kriticky konstatovat, že festival se úplně nepovedl. Organizace byla příšerná. U vchodu stáli pouze dva lidé, kteří odbavovali ty, kteří už si zakoupili vstupenky, a potřebovali dostat náramek, aby se mohli v rámci festivalu volně pohybovat dovnitř a ven. I co se týče nabídky jsme nebyli úplně spokojeni. Většina stánků měla zcela standardní nabídku, nepřekvapila ničím novým, či neobvyklým. Člověk opravdu neměl pocit, že by nevěděl kam dřív skočit a co jako první ochutnat. To, že u stánků stály dlouhé fronty se dalo celkem předpokládat, ale to, že doprovodný program byl naprosto příšerný, se už odpustit nedá. Uvidíme, zda se vypravíme ještě i příští rok….

Share

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error: Content is protected !!